دکوراسیون داخلی اتاق کودک

دکوراسیون داخلی اتاق کودک + دکوراسیون داخلی + سازا دیزاین

دکوراسیون داخلی اتاق کودک + دکوراسیون داخلی + سازا دیزاین


هنگامی که پدر و مادر صاحب کودک می شوند به طبع کودک نیاز های جدیدی را نیز با خود به همراه می آورد و این اسباب دردسر و دل مشغولی خانواده را بیش از پیش مهیا می سازد.

با توجه به پیشرفت علم پزشکی در زمینه روانشناسی این علم در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی نیز پیشرفت بسیاری داشته و طراحی داخلی اتاق کودک نیز از این قضیه مستثنا نمی باشد. طراحی داخلی اتاق کودک می تواند بر روحیه و یادگیری او از سنین پایین تر اثر بگذارد. با سازا همراه باشید.

لوازم جانبی و تزئینات اتاق

اتاق خواب کودک برای طراحی و دکوراسیون از بخش های مختلفی تشکیل می شود که شامل لوازم جانبی اتاق و تزئینات می باشد. در بخش اتاق خواب کودک و نوزاد یکی از مهمترین اجزای اتاق، پرده است و از اهمیت خاصی برخوردار است.

والدین همیشه سعی می کنند بهترین و مناسب ترین نوع پرده از لحاظ رنگ و جنس را برای اتاق کودک خود انتخاب کنند. باتوجه به تفاوت های ژنتیکی بین پسر و دختر و اختلاف روحیات آن ها، اتاقشان نیز باید متفاوت باشد.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب پسر

یکی از مهم ترین عواملی که باعث تمایز اتاق خواب پسر ها از دختر ها است. تمایلات پسران به برخی چیز هایی است که دختران به هیچ وجه به آنها علاقه ندارند. رنگ اتاق خواب نیز از مواردی است که باعث تمایز بین آنها می شود.

استفاده از وسایلی که پسر بیشتر به آن ها علاقه دارد مانند توپ، ماشین، موتور، کنسول های بازی و … که باعث ایجاد فضای بسیار صمیمی و گرم برای پسر بچه می شود. استفاده از رنگ های به نسبت تیره تر مانند آبی، سبز، قرمز و رنگ هایی در این زمینه برای پسر بچه توصیه می شود.


دکوراسیون و طراحی اتاق خواب دختر

تمایلات دختران نیز به برخی چیز هایی است که پسران به هیچ وجه به آن ها علاقه ندارند و استفاده از این تمایلات در دکوراسیون داخلی اتاق آن ها توصیه می شود.

استفاده از وسایلی که دختر بیشتر به آن ها علاقه دارد مانند عروسک، تابلو های جذاب و … که باعث ایجاد فضای بسیار صمیمی و گرم که با روح لطیف دختر بچه مناسب باشد توصیه می گردد.

استفاده از رنگ های صورتی، سرخابی، سفید و رنگ هایی در این زمینه برای دختر بچه توصیه می شود.

۱ دیدگاه

    • دیدگاهتان را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      مشاوره از طریق واتساپ