اشتباهات تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی

اشتباهات تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی + دکوراسیون داخلی + سازا دیزاین

اشتباهات تاثیرگذار در دکوراسیون داخلی + دکوراسیون داخلی + سازا دیزاین


در چیدمان و تکمیل دکوراسیون داخلی منزل تقریبا همه ما اشتباهاتی مرتکب میشویم که این اشتباهات در طراحی و استفاده از سبک دکوراسیون تا نورپردازی و انتخاب رنگ مناسب و … می باشد. با سازا همراه باشید.

اشتباهات کلی دکوراسیون داخلی

ممکن است شما برای دکوراسیون منزل تان هزینه زیادی کرده باشید و از وسایل لوکس و زیبایی هم بهره برده باشید اما دکوراسیون منزل تان آنقدر که باید زیبا باشد نیست ، اشتباهاتی که در دکوراسیون داخلی ناخواسته مرتکب شده اید باعث شده اند تا دکوراسیون منزل تان رضایت بخش و ایده آل نباشد.

نصب تابلو در ارتفاع بالا

نصب کردن تابلو ها در ارتفاع خیلی بالا یکی از بزرگترین و زشت ترین اشتباهات در دکوراسیون داخلی است ، تابلو ها را باید طوری نصب کنید که برای نگاه کردن آن ها لازم نباشد اصلا سرتان را بالا بگیرید و یا می توان گفت تابلو ها باید هم سطح چشم باشند.

کوسن های فراوان روی مبلمان

کوسن ها مبلمان های ساده و خنثی را جذاب می کنند اما وقتی شما روی مبلمان تان را پر از کوسن های رنگارنگ می کنید مهمان هایتان مجبورند برای نشستن همه آن ها را روی زمین قرار دهند و این اصلا زیبا نیست.

 

مبل ها را کنار دیوار نچینید

چیدن مبل ها کنار دیوار اصلا جالب نیست و بسیار حالت رسمی دارد برای زیباتر شدن منزل و بیشتر شدن حس صمیمیت باید مبل ها را حالت گرد بچینید و از قرار دادن همه آن ها در کنج های منزل اجتناب کنید.

بیش از حد ست کردن

اگر فکر میکنید همه وسایل باید از یک رنگ ، یک طرح و یک برند باشند کاملا در اشتباه هستید و این مسئله خیلی زود تکراری و برایتان خسته کننده می شود مثلا لازم نیست مبلمان و ناهار خوری دقیقا یک رنگ و یک طرح داشته باشند باید کمی خلاقیت به خرج دهید.

استفاده از یک رنگ در دکوراسیون

هیچوقت فقط از یک رنگ برای هیچکدام از قسمت های خانه تان استفاده نکنید مثلا اگر اتاق خواب تان صورتی رنگ باشد کسل کننده می شود ولی اگر صورتی و سفید را ترکیب کنید فوق العاده خواهد شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره از طریق واتساپ