قفسه های دیواری مدرن

قفسه های دیواری مدرن , طراحی داخلی , سازا دیزاین

قفسه های دیواری مدرن , طراحی داخلی , سازا دیزاین


امروزه تقریبا در هرخانه ای قفسه های دیواری در ابعاد و مدل های مختلف به عنوان یکی از جنبه های تزییناتی در دکوراسیون داخلی جایگاهی دارد. استفاده از باکس های دیواری و طاقچه ها و قفسه ها گاها به عنوان یکی از المان های طراحی داخلی منزل مورد استفاده قرار میگیرند. از مزایای شلف ها این است که بسیار مستحکم هستند و نسبت به قفسه های پایه دار ماندگاری و دوام بیشتری دارند چرا که با پیچ به دیوار نصب می شوند و از مواد و مصالح بهتر و بادوام تری ساخته می شوند. به دلیل پرکاربرد بودن این طبقات چوبی و فلزی به طبع مدل های متفاوتی هم طراحی و ساخته شده است.

قفسه های چوبی و دیواری معلق ، عناصر بسیار خوبی برای اضافه شدن به فضای خانه هستند ، به ویژه برای کسانی که به طراحی مدرن منزل خود اهمیت می دهند و حق انتخاب بسیار زیادی در طراحی دیوار های خود دارند.

قفسه های چوبی و دکوری

امروزه استفاده از قفسه ها و طاقچه های دیواری در چیدمان محل کار یا زندگی ، مورد توجه قرار گرفته است ؛ به ویژه برای کسانی که می خواهند بیشترین استفاده را از فضا ببرند. این قفسه ها باید به گونه ای طراحی شوند که علاوه بر دست و پا گیر نبودن ، بتوان ، بیشترین بهره را از آنها برد. در ادامه برای شما نمونه هایی از این دست را قرار داده ایم؛ با سازا همراه باشید.


 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *