کابینت سفید و سیاه چوبی در دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی + سازا دیزاین

طراحی داخلی + سازا دیزاین


انواع مختلف کابینت های سفید را می توان در اکثر آشپزخانه های امروزی چه در سبک کلاسیک و چه در سبک مدرن، مشاهده نمود. رنگ سفید بخاطر ایجاد حس پاکیزگی و تمیزی و همچنین جور شدن با تمام سبک ها، یکی از بهترین رنگ های انتخابی در طراحی داخلی است اما این رنگ به تنهایی برای افرادی که خواستار جذابیت و ایده های تازه و جالب در دکوراسیون داخلی منزل خود هستند، کافی نیست.

به همین دلیل در این مقاله به سراغ مدل هایی رفتیم که کمتر در آشپزخانه های امروزی دیده می شود. با سازا همراه باشید.

ترکیب رنگ سیاه و سفید در کابینت های آشپزخانه ایده جالبی است که کمتر کسی به سراغ آن ها می رود. تمیزی و شیکی در دکوراسیون آشپزخانه چیزی بیشتر از یک سمبل ساده است و باید به این امر توجه بسیار زیادی در طراحی داخلی آشپزخانه شود.

زمانی که شما صاحب یک آشپزخانه زیبا مانند نمونه هایی که در زیر آورده ایم باشید در آن زمان متوجه خواهید شد که حسی قوی درونتان شما را به تهیه کردن غذاهای خوشمزه و لذیذ برای خانواده و دوستان دعوت می کند.

در چنین فضایی هر چه بیشتر آشپزی کنید، شادتر و سالم تر خواهید بود، شاید حتی در این محیط، تصمیماتی بگیرید که شیوه زندگی شما را بکل تغییر بدهند.

در کنار ترکیب رنگ کابینت سفید با سیاه، نمونه ترکیب کابینت سیاه با رنگ طبیعی چوب و همچنین رنگ سفید با چوب طبیعی ترکیب بسیار شیک و جالبی در دکوراسیون داخلی ایجاد می کند.

از آنجایی که هر دو رنگ سفید و سیاه در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرند به راحتی می توانند با دیگر رنگ ها ترکیب شوند و با هر چیدمانی جور شوند. زمانی که رنگ قهوه ای چوب به ترکیب سیاه و سفید کابینت ها اضافه می شود گرمای لازم به دکوراسیون آشپزخانه داده می شود.

۲ دیدگاه

    • دیدگاهتان را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

      مشاوره از طریق واتساپ