لیست قیمت انواع کابینت

جنس و مدل کابینت
قیمت (ریال)قیمت جشنواره (ریال)
کابینت ام دی اف با درب ملامینه ( ورق ایرانی )20,000,00019,000,000
کابینت ام دی اف با ورق هایگلس ایرانی22,000,00021,000,000
کابینت ام دی اف با ورق هایگلس ترک ( YILDIZ )24,000,00023,000,000
کابینت ام دی اف با ورق هایگلس ترک درجه یک ( AGT )27,000,000
26,000,000
کابینت ام دی اف با ورق سوپر برجسته فرامید27,000,000
26,000,000
کابینت ممبران ساده30,000,00029,000,000
کابینت ممبران کلاسیک ابزار دار34,000,00033,000,000
کابینت ام دی اف رنگ شده پلی اورتان (پلی یورتان)48,000,000
44,000,000
کابینت ام دی اف با ورق روکش طبیعی چوب
48,000,000
46,000,000
کابینت ام دی اف با ورق کلیاف و اسکین ( ایتالیا )
65,000,00060,000,000
کابینت ام دی اف با ورق فینسا ( اسپانیا )
65,000,00060,000,000
کابینت ام دی اف با ورق الویک اسپانیا، نیمن و رها آلمان
85,000,000
80,000,000

کابینت ممبران

کابینت ممبران در حقیقت نوعی از طراحی کابینت است که در زمره کابینت های با طرح کلاسیک تعریف می گردد، اما پیش از آشنایی با این نوع کابینت بهتر است با مفهوم آشپزخانه و همچنین خود کابینت آشنا شویم.

جهت مشاهده  کاتالوگ  کلیک کنید

کابینت ممبران
کابینت ممبران

کابینت

کابینت در حقیقت همان گنجه یا قفسه‌ای است که در آشپزخانه ها برای نگهداری لوازم پخت ‌و پز و ظرف و ظروف مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت کابینت بخشی از آشپزخانه‌ است که مبلمان موجود در آن مانند گاز، هود، یخچال، ماشین لباسشویی و … را در دل خود جای می دهد. جنس کابینت می تواند از مواد و متریال های متفاوتی باشد، اما آنچه که امروزه به عنوان اصلی ترین نوع متریال برای ساخت کابینت مورد استفاده قرار می گیرد چوب های فراوری شده یا در حالت عمومی تر ام دی اف است.

آشپزخانه

آشپزخانه قسمت مجزایی از فضاهای مسکونی، اداری و یا تجاری است که در آن فرآیند پخت و پز یا همان آشپزی صورت می گیرد . آشپزخانه مطلوب در حقیقت باید به شکلی طراحی شود که تهویه ای مطبوع داشته و بتواند حرارت و بوی ناشی از پخت و پز غذا را به محیط بیرون آشپزخانه منتقل کند. به واقع آشپزخانه ای جذاب و مطلوب است که علاوه بر تامین فضای مناسب جهت نگهداری مواد غذایی و لوازم آشپزی ، دارای ظاهری زیبا و هماهنگ با معماری داخلی سایر بخش های بنا بوده و در عین حال بتواند قفسه های کافی برای آشپزی و حتی صرف غذا را تامین نماید.

کابینت ممبران
کابینت ممبران

کابینت ممبران

حال پس از توضیح اجمالی در رابطه با آشپزخانه و کابینت به بررسی و تشریح این نوع خاص از کابینت می پردازیم. کلمه ممبران (membrane) به معنی غشاء یا همان پوسته می باشد که به دلیل استفاده از نوعی روکش به عنوان پوسته خارجی این نوع کابینت در فرآیند تولید، به آن کابینت ممبران اتلاق می گردد. کابینت ممبران در حقیقت نوعی از کابینت کلاسیک است که برای ساخت بدنه آن از ام دی اف های بدون روکش یا اصطلاحا خام استفاده می شود. در فرایند تولید این نوع از کابینت پس از انجام برش های لازم بر روی بدنه ام دی اف و ایجاد طرح مورد نظر در آن به وسیله دستگاه سی ان سی، نوعی روکش از جنس پی وی سی بر روی این نوع ام دی اف توسط دستگاه های مخصوص پرس می گردد. در این مرحله (پرس وکیوم) با استفاده از چسب های خاص روکش مورد نظر به بدنه ام دی اف متصل شده و به خوبی بر روی آن قرار می گیرد به صورتی که گویی از ابتدا این نوع طرح با این نوع پوشش ساخته شده است.

روکش پی وی سی در کابینت ممبران رنگ ها و طرح های متفاوتی داشته و از درخشندگی و جلای خاصی برخوردار است. روکش پی وی سی ممبران در مقابل انواع حرارت و آسیب های سطحی مقاوم بوده و کابینت دلخواه و منحصر به فرد را در آشپزخانه شما ایجاد می نماید. این نوع از کابینت کلاسیک که در باور عموم به کابینت های لوکس و لاکچری شناخته می شود، به منزل شما شکوه و جلال خاصی داده و همواره طرح مورد نظر مشکل پسندان است که امروزه استقبال بسیار زیاده نسبت وجود دارد.
کابینت ممبران علاوه بر داشتن طرح های فرمال و متفاوت در بدنه و درب های اصلی، از ابزارهای متفاوت و بی نهایت جذابی نیز در قالب ستون ها، تاج ها و پاخورها برخوردار است. درحقیقت این ابزارهای متفاوت و جذاب است که منحصر به فرد بودن کابینت ممبران را معنا می بخشد. در ادامه باید گفت به دلیل وجود جزئیات زیاد در بدنه کابینت ممبران، بهره مندی از رنگهای روشن همچون سفید و طلایی در این نوع کابینت مرسوم بوده و زیبایی خاصی را به فضا می بخشد.

ویژگی های کابینت ممبران

ظرافت و زیبایی

تنوع طرح

دوام و ماندگاری

لوکس و متفاوت

تفاوت کابینت رنگ شده با کابینت ممبران

نکته حائز اهمیت در زمینه کابینت ممبران وجود تفاوت میان این نوع کابینت با کابینت های رنگ شده یا اصطلاحاکابینت پولیشی یا پلی اورتان است. در کابینت رنگ شده بدنه ام دی اف پس از نقش پذیری و اصطلاحا سی ان سی به وسیله رنگ به سطح نهایی می رسد اما کابینت ممبران پس از مراحل ساخت به وسیله روکش پی وی سی زیبایی و جلاء خود را بدست می آورد.
نکته دیگر قابل طرح در رابطه با کابینت های ممبران طرح درهای این نوع کابینت است.این طرح ها از انواع مختلفی برخوردار بوده که بیشتر از طریق دستگاه سی ان سی بر روی ام دی اف ایجاد می گردد. این ویژگی در مورد تاج بالای کابینت و ستون و سر ستون ها نیز به همین صورت می باشد.

کابینت ممبران
کابینت ممبران

نحوه قیمت گذاری

نحوه قیمت گذاری کابینت ممبران با کابینت های دیگر کمی متفاوت بوده و نوع و شکل ابزارهای مورد استفاده در طرح و نقش آن برروی این بخش بسیار موثر است. هرچقدر ابزار ها و تزینات به کار رفته در آن افزایش یابد و یا اصطلاحا از جزئیات بیشتری برخوردار باشد، طبیعتا مستلزم صرف وقت و هزینه بیشتر در فرآیند تولید بوده و به این علت قیمت تمام شده محصول بالاتر خواهد بود.
قیمت گذاری کابینت ممبران در مجموعه سازا دیزاین از متر طولی یک میلیون و ششصد هزار تومان شروع شده و افزایش جزئیات و تزئینات آن طبعا منجر به افزایش قیمت در تولید این نوع کابینت خواهد شد.

علت قیمت مناسب کابینت ممبران در مجموعه سازا دیزاین

بدون شک با مقایسه قیمت کابینت ممبران مجموعه سازا دیزاین با سایر همکاران به مناسب بودن قیمت ما پی خواهید برد، اما علت این تفاوت قیمت کاهش کیفیت، استفاده از متریال ارزان و … نمی باشد بلکه سازا دیزاین توانسته با حذف واسطه ها، خرید عمده مواد اولیه تولید مانند ام دی اف خام، روکش و سایر متریال های مورد استفاده در تولید کابینت ممبران و همچنین استفاده از دانش روز و دستگاه های پیشرفته نسبت به کاهش قیمت بدون کاهش کیفیت و حتی ساخت دقیق تر و با کیفیت تر اقدام نماید.

جهت مشاهده کاتالوگ کلیلک کنید

کابینت ممبران

سازا دیزاین

حذف واسطه ها

دانش و تکنولوژی

مناسب ترین قیمت

بالاترین کیفیت