_

کابینت های گلاس

_

کابینت های گلاس به دلیل طراحی منحصربه فرد خود باعث شده است که امروزه افراد زیادی تمایل به خرید این کابینت داشته باشند. مهم بودن آشپزخانه به عنوان یکی از بخش های خانه که در آن آشپزی صورت می گیرد بر هیچ کس پوشیده نیست. مخصوصا که کابینت ها اولین قسمتی هستند که در هنگام ورود به آشپزخانه توجه فرد را به خود جلب می کنند. این کابینت ها هستند که باعث می شوند حتی سایر اسباب استفاده شده در آشپزخانه بیش تر به چشم بیاید. مخصوصا که کابینت های گلاس به دلیل این که می تواند در رنگ های مختلفی طراحی گردد برای استفاده در آشپزخانه و تناسب با سایر وسایل خانه بسیار موثرتر خواهد بود. شما برای این که بتوانید اجزای مختلف آشپزخانه را با یکدیگر هماهنگ کنید در این حالت دچار مشکل چندانی نخواهید شد زیرا دست شما در انتخاب کابینت های گلاس کاملا باز است.

طراحی کابینت های گلاس سفید سازا دیزاین

با کابینت ممبران، قیمت و انواع آن بیشتر آشنا شوید.

_

انواع مختلف کابینت آشپزخانه

_

کابینت ها با این که دارای تنوع بسیاری هستند اما با این حال بیش تر آن ها به طور مشابه از MDF ساخته شده اند. روکش باعث می شود تا ماندگاری کابینت افزایش یابد در نتیجه شما می توانید سال های طولانی تری از کابینت استفاده کنید و همین طور زیبایی کابینت نیز ماندگارتر خواهد بود. روکش هایی همانند های گلاس، ملامینه، پلی گلاس، پی وی سی، یو وی و روکش اکریلیک از جمله روکش هایی هستند که دارای حالت درخشانی هستند. همین امر باعث شده است تا روکش های مورد نظر از محبوبیت بالایی در بین مردم برخوردار باشند. در میان تمام این روکش ها، طراحی کابینت های گلاس به دلیل خاص بودن خود باعث می شود تا بیش تر مشتریان علاقه به خرید این نوع کابینت داشته باشند.

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام لیست قیمت کابینت با کارشناسان مجرب سازادیزاین تماس گرفته و از مشاوره های تخصصی این مجموعه بهره مند شوید.

طراحی کابینت های گلاس سفید سازا دیزاین
_

نحوه طراحی کابینت های گلاس

_

کابینت های گلاس را از ام دی اف تولید می کنند. سپس بر روی آن محافظی از جنس پلکسی گلاس کشیده می شود. پلکسی گلاس ماده ای خاص است که سبب شده تا نمای کابینت های گلاس براق تر گردد. پس همان طور که متوجه شدید تفاوت کابینت ام دی اف با کابینت های گلاس روکشی است که بر روی های گلاس قرار می گیرد و باعث می شود تا ظاهر آن زیباتر شود. البته کابینت پلی گلاس نیز دارای یک رویه براق بر روی خود هست و این لایه پلی استر نام دارد. این روکش سبب می شود تا درخشندگی کابینت بسیار بیش تر گردد. برای این که متوجه بشید که روکش به خوبی روی کابینت های گلاس قرار داده شده است یا نه باید بدانید که یک نوعی از موج روی کابینت وجود دارد که هرچه میزان آن کاهش یابد به این معنی است که پرس با کیفیت بهتری انجام شده است. برای این که متوجه بشید میزان موج در صفحه های گلاس به چه صورت است آن را روبه روی نور قرار دهید تا بتوانید با استفاده از انعکاس نور موج را مشاهده کنید.

_

جدیدترین مقالات کابینت

_
_

ویژگی کابینت های گلاس

_

استفاده از کابینت های گلاس موجب می شود تا آشپزخانه شما پر نورتر شود زیرا این کابینت ها دارای سطح بسیار تخت و همواری هستند در نتیجه باعث می شوند که هنگامی که نور به آن ها برخورد می کند به خوبی منعکس گردد در نتیجه روشنایی محیط افزایش می یابد. همین طور افزایش نور اتاق سبب می شود تا حس شیک بودن خانه افزایش یابد. مخصوصا در ساختمان هایی که زیاد نور گیر نیستند انتخاب کابینت های گلاس می تواند مورد بسیار مناسبی به عنوان کابینت آشپزخانه شما باشد. همین طور به دلیل این که سطح کابینت های گلاس از شیشه نیز حتی شفاف تر است در نتیجه وقتی که نور در آن بازتاب می گردد فضا بنظر شخص بزرگتر بنظر می رسد و باعث می شود تا حس آرامش در محیط خانه نیز بیش تر گردد. اما باید توجه داشته باشید که هنگامی که کابینت های گلاس در حال بازتاب نور از خود است اگر رنگ خاصی در آشپزخانه شما به کار رفته باشد به دلیل این که این کابینت این رنگ ها را هم بازتاب می دهد ممکن است تصور کنید که رنگ کابینت شما دچار تغییر شده باشد مخصوصا اگر کابینت های گلاس شما به رنگ سفید باشد. یکی دیگر از مزایای کابینت های گلاس این است که به دلیل این که از سبک مدرن پیروی می کند در نتیجه دارای سادگی خاصی است. در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که اگر این کابینت را بدون دستگیره انتخاب کنید محیط آشپزخانه شما را بسیار جذاب تر نشان خواهد داد. همین طور شما می توانید آن را به سادگی با سایر رنگ هایی که در آشپزخانه به کار رفته است متناسب کنید. در هنگام سفارش کابینت شما می توانید از کابینت ساز درخواست نمایید تا از نواری برای دور در کابینت استفاده کند در این حالت ظرافت کار بیش تر خواهد شد. هنگامی که قصد دارید تا کابینت های گلاس را تمیز کنید کافی است تا با استفاده از یک دستمال که مقداری نم دار شده است آن را تمیز نمایید. سپس باید توسط دستمالی دیگر آن را خشک کنید. خوبی صاف بودن سطح این کابینت ها این است که باعث می شود تا کار تمیز کردن آن ها راحت تر صورت بگیرد. ولی سایر کابینت ها به دلیل این که دارای برجستگی بر روی سطح خود هستند در نتیجه چربی که روی آن ها جمع می شود به سادگی پاک نمی گردد.

با کابینت های گلاس، قیمت و انواع آن بیشتر آشنا شوید.

_

ایده های جذاب برای طراحی کابینت های گلاس

_

افرادی که دارای بچه های کوچک هستند بهتر است تا برای طراحی کابینت های گلاس از نوع مات آن استفاده کنند زیرا دست های کودکان باعث ایجاد لکه زیادی بر روی کابینت می شود. کسانی که برای ردیف های نزدیک به زمین از کابینت نیمه مات و یا سایر کابینت ها استفاده می کنند می توانند از کابینت ساز خود درخواست نمایند تا در زیر کابینت ها لامپ LED قرار دهند تا نور در قسمت های پایینی نیز افزایش یابد این نوع طراحی باعث جذابیت بیش تر کابینت های گلاس و فضای داخلی شما می شود.

_

استفاده از ابزارآلات اضافی در طراحی کابینت های گلاس

_

اگر شما هم مجبور هستید از کابینت های گلاس مات و یا نیمه مات استفاده کنید روش هایی وجود دارد که بتوانید نور و درخشندگی آشپزخانه را افزایش دهید. برای این کار می توانید از کاشی استیل استفاده کنید. همین طور استفاده از تایل آیینه ای نیز می تواند تاثیرگذار باشد. استفاده از انواعی از سرامیک ها و کف پوش هایی که دارای ظاهر درخشانی هستند نیز می تواند در نورانی کردن بیش تر آشپزخانه شما موثر باشد. از نکاتی که باید توجه داشته باشید این است که کابنیت های گلاس هنگامی که در معرض نور خورشید قرار بگیرد ممکن است دچار تغییر رنگ گردد. پس اگر در آشپزخانه شما پنجره ای قرار دارد باید از پرده های کلفت تری استفاده کنید تا مانع از نور آفتاب شوید. زیرا اگر کابینت های گلاس به مدت طولانی در نور باشد رنگ آن به سمت زرد متمایل می گردد. البته اگر کابینت های گلاس شما از نوع با کیفیت باشد هیچ نگرانی از این بابت وجود نخواهد داشت. در طراحی کابینت های گلاس می توان دستگیره ها را تعویض کرد در نتیجه شما با یک تغییر می توانید ظاهر آشپزخانه و کابینت را متحول کنید. در کابینت های گلاس بدون دستگیره به دلیل این که احتمال برخورد دست با در کابینت وجود دارد در نتیجه همواره باید مراقب باشید تا از ایجاد لکه در آن جلوگیری کنید. البته این موضوع برای کسانی صادق است که درباره لک ها حساس هستند. این گونه افراد می توانند از دستگیره هایی که دارای پایه هستند استفاده کرده تا احتمال برخورد دست با در کاهش یابد.

کابینت آشپزخانه با طرح چوب
طراحی کابینت های گلاس طوسی سازا دیزاین

با کابینت مدرن، قیمت و انواع آن بیشتر آشنا شوید.

_

رنگ بندی کابینت های گلاس

_

انتخاب رنگ برای کابینت های گلاس می تواند بنابر سلیقه هر فرد صورت گیرد. عده ای از افراد تمایل دارند تا از مدهای روز پیروی کنند. ولی باید در نظر داشته باشید که از این مد ها بعد از چند سال دیگر جذابیتی نخواهند داشت و شما قرار است تا مدت زمان زیادی از کابینت های خود استفاده کنید پس باید رنگی را بر گزینید که بتوانید بدون نگرانی از بابت از مد افتادن، به راحتی از آن استفاده کنید. رنگ هایی که برای کابینت های گلاس در نظر گرفته شده است بسیار وسیع می باشد. کسانی که علاقه به رنگ روشن دارند می توانند از کابینت های گلاس در رنگ بندی سفید استفاده کنند. اما اگر احساس می کنید که استفاده از رنگ سفید تنها باعث می شود که آشپزخانه شما بی روح دیده شود می توانید از ترکیب رنگ سفید با سایر رنگ ها استفاده کنید. برای مثال ترکیب آن با رنگ های تیره تری همانند قهوه و مشکی می تواند بسیار جذاب باشد. تضاد ایجاد شده با رنگ سفید می تواند نمای چشم گیری را رقم زند. انتخاب کابینت های گلاس در ترکیب سفید طلائی می تواند ظاهری اشرافی به خانه شما ببخشید و همین طور باعث می شود که محیط آشپزخانه گرم تر گردد. ولی یکی از خوبی های انتخاب کابینت های گلاس در حالت تک رنگ این است که باعث می گردد تا اگر شما بعد از مدتی علاقه خود را به آن از دست دادید بتوانید تا با عوض کردن در کابینت و یا استفاده از دکورهای رنگی دیگر تغییرات زیادی در آشپزخانه ایجاد کنید.

همچنین استفاده از شیشه رنگی در بین کابینت ها زیبایی منحصر به فرد و خارق العاده ای به آشپزخانه شما می بخشد که این طراحی جزو جدیدترین طراحی های روز دنیا به شمار می رود.

۴ دیدگاه

    • دیدگاهتان را بنویسید

      نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *