لیست قیمت جشنواره کابینت سازا دیزاین

به ازای یک متر طول کابینت

جنس و مدل کابینت
قیمت (ریال)قیمت جشنواره (ریال)
کابینت ام دی اف با درب ملامینه ( ورق ایرانی )20,000,00019,000,000
کابینت ام دی اف با ورق هایگلس ایرانی22,000,00021,000,000
کابینت ام دی اف با ورق هایگلس ترک ( YILDIZ )24,000,00023,000,000
کابینت ام دی اف با ورق هایگلس ترک درجه یک ( AGT )27,000,000
26,000,000
کابینت ام دی اف با ورق سوپر برجسته فرامید27,000,000
26,000,000
کابینت ممبران ساده30,000,00029,000,000
کابینت ممبران کلاسیک ابزار دار34,000,00033,000,000
کابینت ام دی اف رنگ شده پلی اورتان (پلی یورتان)48,000,000
44,000,000
کابینت ام دی اف با ورق روکش طبیعی چوب
48,000,000
46,000,000
کابینت ام دی اف با ورق کلیاف و اسکین ( ایتالیا )
65,000,00060,000,000
کابینت ام دی اف با ورق فینسا ( اسپانیا )
65,000,00060,000,000
کابینت ام دی اف با ورق الویک اسپانیا، نیمن و رها آلمان
85,000,000
80,000,000

کابینت مدرن

در حقیقت کابینت مدرن سبکی از طراحی کابینت می باشد که با انواع ورق های ام دی اف قابل اجرا می باشد. در سبک مدرن، کابینت دارای چیدمان و طراحی ساده و تا حدی مینیمال است که خطوط و احجام در این نوع کابینت ها عموما ساده و راست گوشه و بدون هر گونه تزیینات می باشند. در ساخت کابینت مدرن می توان به از ورق های هایگلاس(براق)، پلی گلاس و روکش دار و… استفاده کرد. عموما در طراحی کابینت مدرن از الگوهای تک رنگ و ثابت مانند سفید، طوسی و … استفاده می‌شود و از رنگ های متنوع اجتناب می گردد. این کابینت‌ها از یک الگوی مشخص و واحد پیروی می‌کنند و این الگو بدون در نظر گرفتن عوامل دیگر همواره ثابت می ماند. از ویژگی‌های کابینت مدرن  می توان به  سادگی، عدم تقارن، نظافت ساده و همخوانی با تجهیزات مدرن و اکسسوری ها اشاره کرد.

کابینت , طراحی کابینت , طراحی داخلی
کابینت , طراحی کابینت , طراحی داخلی

 کابینت هایگلاس

درب‌ این کابینت‌ها از ورق‌های ام دی اف با روکش براق ساخته می شوند و ظاهری براق دارند. انعکاس محیط اطراف بر روی این نوع کابینت سبب زیبایی هر چه بیشتر آن و محبوبیت کابینت هایگلاس (هایگلس) در میان عموم گشته است.

برند AGE یکی از  برترین برند های داخلی تولید کننده این نوع ورق ها بوده و از تولید کنندگان معروف خارجی کوجود در بازار می‌توان از برندهای ایشیک AGT – Aisik ساخت کشور ترکیه و نیمن Neiman و رها Reha آلمان، کلیاف Cleaf ایتالیا، 3B و فینسا FINSA و الویک Alvic اسپانیا و ایگر Egger و… نام برد.

 کابینت ام دی اف با روکش ملامینه

در ساخت این نوع کابینت  از ورق‌ های MDF با روکش ملامینه مات (HPL) استفاده می شود و از جمله کارخانه‌های داخلی این ورق ها می‌توان به شرکت های ایزوفام، آسیا، آریا، آیدا، اکسترا، فرآیند و آلفا اشاره کرد. از ورق های ترکیه‌ای موجود در بازار می توان به برند های یلدیز، کاستامانو و از کارخانه‌های قوی‌تر اروپایی می‌توان فینسا اسپانیا، ایگر اتریش، کلی آف ایتالیا و … اشاره کرد.

کابینت , طراحی کابینت , طراحی داخلی
کابینت , طراحی کابینت , طراحی داخلی

کابینت پلی گلاس

در ساخت این نوع کابینت از ورق هایی با مغز ام دی اف و روکشی از جنس پلی گلاس(نئعی پلاستیک فشرده براق و بدون اعوجاج) استفاده می‌شود که در مقایسه با ورق‌ های هایگلاس از مقاومت بسیار بیشتری در مقابل خط و خش برخوردار است که این ویژگی سبب گردیده تا از آن جهت ساخت رویه میز های اداری و تحریر و مبلمان اداری و نیز سطوحی که نیاز به مقاومت بالاتری دارند استفاده شود. این نوع ورق ها علاوه بر مقاومت سطوح در برابر خش پذیری به دلیل براق بودن آن زیبایی منحصر به فردی دارند. از تولید کنندگان معروف خارجی موجود در بازار می‌توان از برندهای لامی گلاس Lami Gloss و اینفرا گلاس Infra Gloss ساخت کشور ترکیه نام برد.

کابینت , طراحی کابینت , طراحی داخلی

کابینت کلاسیک

این نوع کابینت که یکی از سبک های کلی طراحی کابینت محسوب می شود که در طراحی و ساخت آن از جزییات و تزیینات و عناصر تجملاتی و با شکوه و پر کار استفاده می شود و هدف از آن دست یابی به طرحی لوکس و سلطنتی می باشد. استفاده از چوب طبیعی و رنگ های تیره و طلایی در این نوع از کابینت ها مرسوم است. سبک کابینت کلاسیک عموما با استفاده از کابینت‌ ممبران، کابینت‌ تمام چوب و کابینت‌ روکش چوب اجرا می‌شود.

کابینت ممبران

کابینت ممبران امروزه یکی از پر طرفدار ترین انواع کابینت می باشد که در اکثر پروژه های لوکس و در عین حال نسبتا مقرون به صرفه مورد استفاده قرار می گیرد. هم اکنون کابینت ممبران سهم عمده ای از بازار کابینت آشپزخانه  و کمد ها را به خود اختصاص داده است. این نوع کابینت با طراحی های منظم، قرینه و رعایت یکسان بودن ابعاد یونیت ها، زیبایی دوچندان به آشپزخانه شما می بخشد. این نوع کابینت تحت عنوان کابینت ممبران، پرس وکیوم، کابینت کلاسیک و یا حتی تری دی در بازار نامیده می‌شوند. در فرآیند تولید این نوع کابینت ابتدا بر روی صفحه MDF توسط دستگاه CNC حکاکی می کنند و پس از آن توسط دستگاه وکیوم، روکش PVC بر روی قطعات پرس می شوند.

کابینت , طراحی کابینت , طراحی داخلی
کابینت , طراحی کابینت , طراحی داخلی

کابینت روکش چوب طبیعی

کابینت روکش چوب دارای درب‌های روکش از جنس چوب طبیعی می باشد، در این نوع کابینت ورق‌ها از جنس MDF هستند که یک لایه روکش چوب طبیعی روی سطح آن چسبانده و پرس می شوند و سپس رنگ می گردند. بر سطح این درب‌ها گره‌ها و بافت‌های طبیعی چوب مشاهده می‌گردد و در عین حال نسبت به کابینت تمام چوب قیمت مناسب تری دارند.

کابینت رنگ شده پلی اورتان

کابینت با رنگ پلی اورتان نوعی از کابینت های رنگ شده می باشد. این نوع کابینت از ورق MDF خام تهیه می شود که قطر آن از شانزده  تا بیست و پنج  میلیمتر متغیر می باشد که  درب ها و بدنه توسط دستگاه پاشش رنگ به رنگ دلخواه (معمولا سفید) رنگ می گردد. رنگ پلی اورتان رنگی بسیار مقاوم در برابر نور آفتاب و رطوبت و آب بوده و دارای پوشش یکدست و مناسب با پر کنندگی بالا بر روی سطح MDF می باشد. همچنین در برخی از موارد به جای رنگ پلی اورتان از رنگ پولیشی و یا روکش های وکیوم استفاده می شود که طبیعتا هزینه ی این نوع کابینت ها با کابینت رنگ شده با رنگ پلی اورتان متفاوت است.

کابینت , طراحی کابینت , طراحی داخلی