خدمات

طراحی،نظارت و اجرا

طراحی،نظارت و اجرا
اطلاعات بیشتر

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای
اطلاعات بیشتر

سالنهای آمفی تئاتر

سالنهای آمفی تئاتر
اطلاعات بیشتر

سینمای خصوصی

سینمای خصوصی
اطلاعات بیشتر

مصنوعات چوبی

مصنوعات چوبی
اطلاعات بیشتر

پلکس گلس

پلکسی گلس
اطلاعات بیشتر

کابینت

سوالی دارید؟

تلفن تماس : 22303445

کابینت
سازا دیزاین + طراحی داخلی + کابینت

طراحی کابینت ، کمد و سایر مصنوعات چوبی

_

امروزه با تغییرات در سبک زندگی و همچنین کوچکتر شدن فضای منازل ، استفاده بهتر از فضای خانه و آشپزخانه و طراحی آن به طوری که بزرگتر از آنچه که هست این فضا جلوه کند ، طراحان را مجبور به ایده پردازی و ایجاد طراحی های نوین کرده است.

ویلا

طراحی و اجرای انواع ویلا های مدرن

_

یکنواختی، عدم پویایی، عدم بهینه بودن فضای داخلی و عدم اختصاصی سازی آن متناسب با نیاز های بهره بردار همواره از مشکلات مخاطبان معماران و طراحان داخلی می باشد. با توجه به این امر  ایده اصلی طراحی ویلا ها و عناصر فضای داخلی انتخاب می شوند.

سازا دیزاین + طراحی ویلا
تجاری
سازا دیزاین + طراحی داخلی

مغازه ، بوتیک و واحد های تجاری

_

درجهت دستیابی به زبان مشترک طراحی برای خلق فضا های متنوع  و گوناگون در محیط تجاری، با انتخاب بافتی خطی و پویا و پر انرژی که در کف و دیوار ها  و سقف تکرار شده و همچنین در انتخاب چراغ ها و مبلمان نیز تاثیر گذاشته است و در نهایت نیز سبب پیوند هارمونیک میان عناصر و اجزای مختلف شکل دهنده فضای تجاری گردیده است.

اداری

دفتر کار مدرن

_

در طراحی فضای اداری با ایجاد تضاد هایی به عمد در طرح یا استفاده از امتداد خطوط و یا … تجربه فضایی متفاوت به وسیله پرسپکتیو های جذاب در ذهن مخاطب ایجاد نموده و حس کشف فضا را در وی ترغیب نماید. در این راستا با قرار گرفتن سطوح شفاف و صلب، سفید و سیاه، براق و مات در کنار هم و در درون دیوار های شیشه ای که به شفافیت فضا می افزاید سبب ایجاد حسی متفاوت و بدیع برای استفاده کنندگان در وهله نخست ورود به بنا می نماید که این مسئله به افزایش کیفیت فضا و نیز تقویت حس مکان در فضا های اداری می انجامد.

فضای پذیرش + فضای منشی + طراحی اداری
مسکونی
طراحی آشپزخانه + طراحی داخلی + دکوراسیون داخلی

طراحی پروژه های مسکونی مدرن و مینیمال

_

نگاه اصلی در طراحی فضایی بنا حفظ سیالیت فضا، تقویت امتداد بصری و خلق پرسپکتیو های متنوع بوده. هدف اصلی  پروژه های مسکونی تقویت نمود جریان زندگی در جای جای خانه است به طوری که حضور و فعالیت روزمره اعضای خانواده از هر گوشه خانه دیده شود همچون خانه های سنتی ایران اعضا خانواده در طول شبانه روز بارها همدیگر را ملاقات کرده و از حضور و فعالیت هم با خبر می گردند که این امر به تقویت حس زندگی و نزدیکی اعضای خانواده منجر می شود.