انتخاب کاغذ دیواری مناسب با دکوراسیون داخلی

انتخاب کاغذ دیواری مناسب با دکوراسیون داخلی , کاغذ دیواری , سازا دیزاین

انتخاب کاغذ دیواری مناسب با دکوراسیون داخلی , کاغذ دیواری , سازا دیزاین


انتخاب پس زمینه مناسب برای خانه یک فاکتور بسیار مهم است که در اصول طراحی باید رعایت شود ، حال کسانی که در طراحی منزل خود از کاغذ دیواری استفاده می کنند باید در انتخاب رنگ و طرح مناسب دقت فراوانی داشته باشند. انتخاب کاغذ دیواری مناسب با دکوراسیون داخلی می تواند خانه شما را بسیار زیباتر و شیک تر نشان می دهد. با سازا همراه باشید

کاغذ دیواری

یکی از عناصر اصلی دکوراسیون داخلی در دنیای امروزی کاغذ دیواری می باشد. اگر قصد تغییر دکوراسیون دارید حتما سعی کنید تغییراتی در نقش و طرح دیوار ها ایجاد کنید. یکی از مشکلات اصلی افراد، انتخاب کاغذ دیواری مناسب با طراحی داخلی منزل است. در انتخاب کاغذ دیواری حتما به چیدمان منزل و طرح و رنگ لوازم موجود در اتاق دقت نمایید. 

ست کاغذ دیواری گل دار با مبلمان منزل

اگر مبلمان و پرده های ساده ای دارید که دارای طرح خاصی نمی باشند سعی کنید از کاغذ دیواری های گل دار و شلوغ استفاده نمایید. هنگامی که کاغذ دیواری هایی با زمینه شلوغ استفاده می کنید ، می توانید از کوسن های همرنگ با آن نیز استفاده کنید. این نکته را یادآور شویم که اگر طرحی از کاغذ دیواری را انتخاب کردید حتما نباید از همان طرح انتخابی کاغذ دیواری برای همه دیوارها استفاده کنید.

ست کاغذ دیواری گل دار و کاغذ دیواری راه راه

در انتخاب طرح دیوار ها می توانید بعضی از دیوارها را کاغذ دیواری گل دار و بعضی دیگر را کاغذ دیواری راه راه کنید. با این کار جذابیت خاصی را در فضای کلی منزل بوجود می آورید. اگر احساس می کنید از آن دسته افرادی هستید که کاغذ دیواری شلوغ خیلی زود شما را خسته می کند ، پیشنهاد می کنیم کاغذ دیواری های گل دار اما با گل های ریز را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری های گل دار اما ساده چشم را دیرتر خسته می کند و هماهنگ کردن کاغذ دیواری ساده با گل های ریز با سایر وسایل خانه بسیار راحت تر می باشد. سعی کنید از کاغذ دیواری هایی استفاده کنید که گل روی آن ها طبیعی تر جلوه می کند ، همچنین می توانید فقط یک دیوار را کاغذ دیواری گل دار کنید. اگر قصد دارید با انتخاب کاغذ دیواری گل دار علاوه بر زیباتر شدن خانه فضای بزرگ تر و دلنشین تری را هم بوجود آورید ، به رنگ کاغذ دیواری انتخابی نیز توجه کنید.

انتخاب کاغذ دیواری رنگی

کاغذ دیواری های یکدست و تک رنگ فضای خانه را خیلی ساده نشان می دهند در صورتیکه کاغذ دیواری های آبرنگی یا چند رنگ و طرح شلوغ خود به تنهایی باعث می شوند جزئیات بیشتری به دکور خانه اضافه شود. یکی از راه های جدید دکوراسیون این هست که کاغذ دیواری را با رنگ مبلمان متضاد هم انتخاب کنیم. امروزه با گسترش صنعت چاپ و طراحی کاغذ دیواری های متنوعی تولید می شود که این امر به شما قدرت انتخاب بسیار بیشتری را می دهد.

انتخاب رنگ کاغذ دیواری مناسب

اگر می خواهید خنکی بیشتری را در فصل تابستان حس کنید می توانید از رنگ کاغذ دیواری آبی یا و کاغذ دیواری فیروزه ای استفاده کنید. این رنگ کاغذ دیواری علاوه بر جذابیت ذاتی خود ، شما را به یاد آسمان و دریا می اندازد و همین نکته باعث می شود تا در فصل تابستان فضای مورد علاقه تان را بوجود آورید.

احتمالا همه ما تجربه خنکی را با آدامس نعنایی حس کرده ایم و می توانیم از همین ترفند برای خنک شدن دکوراسیون منزل استفاده کنیم ، یعنی از کاغذ دیواری هایی به رنگ سبز نعنایی استفاده کنیم البته این رنگ کاغذ دیواری برای اتاق خواب نیز بسیار مناسب است و می توانید با کاغذ دیواری سبز نعنایی یک خواب خنک را در تابستان تجربه کنید.

تناسب رنگ کاغذ دیواری و دکوراسیون داخلی

در واقع خیلی از ما وقتی نوبت به انتخاب کاغذ دیواری می رسد از رنگ ها ترس داریم و نگران انتخاب رنگ مناسب هستیم. اما فقط کافی است که در انتخاب رنگ کاغذ دیواری جسورانه تر عمل کنیم.

کاغذ دیواری طلایی رنگ

استفاده از کاغذ دیواری طلایی رنگ، کاغذ دیواری طلایی یکی از محبوب ترین رنگ ها در بین افراد می باشد. حتی از دیدگاه طراحان داخلی، رنگ کاغذ دیواری طلایی نشانه شجاعت و جسارت و لوکس بودن را دارد در واقع رنگ کاغذ دیواری طلایی قدمتی طولانی دارد و خیلی از طراحان از کاغذ دیواری های طلایی رنگ بیشتر برای اتاق پذیرایی استفاده می کنند.

کاغذ دیواری قرمز رنگ

انتخاب کاغذ دیواری قرمز باعث بالا رفتن سطح انرژی می شود. اگر دقت کنید متوجه می شوید که وقتی در یک فضایی که کاغذ دیواری های اتاق قرمز هستند، قرار گرفتید انرژی زیادی می گیرید. اغلب آدم هایی که در فضایی با کاغذ دیواری های قرمز رنگ قرار می گیرند بسیار سرحال هستند. اگر به دنبال آرامش هستید از کاغذ دیواری هایی با طرح های خاص استفاده کنید.

کاغذ دیواری سیاه رنگ

از رنگ کاغذ دیواری سیاه نترسید خیلی از افراد در انتخاب کاغذ دیواری سیاه رنگ ترس دارند. ترس از اینکه رنگ کاغذ دیواری سیاه باعث افسردگی و سردی در فضای خانه می شود یا خیلی ها می گویند رنگ کاغذ دیواری سیاه یادآور غم و سوگواری است در حالیکه این چنین نیست و در واقع یکی از ابزار قدرتمند در طراحی دکوراسیون داخلی به حساب می آید و در واقع استفاده از کاغذ دیواری های تیره یا سیاه حس قدرت و جسارت را در دکوراسیون داخلی نشان می دهد و در واقع به علت خاصیت خنثی بودن رنگ سیاه، با استفاده از کاغذ دیواری های سیاه می توانید ست کاملی را از یک دکوراسیون امروزی با ترکیب رنگ سفید بوجود آورید و با استفاده از طراحان داخلی امروزه، می توانید با استفاده از کاغذ دیواری سیاه دکوراسیون فوق العاده زیبایی را بسازید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *