پارتیشن شیشه ای

_

پارتیشن شیشه ای سازا دیزاین

_

پارتیشن شیشه ای سازا دیزاین از محصولات این مجموعه می باشد که با رعایت کلیه استاندارد ها و بهترین کیفیت و با نظارت دقیق مهندسان این مجموعه تولید می گردد.در میان عموم به این پارتیشن علاوه بر پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن آلومینیومی ، پارتیشن فریم لس یا پارتیشن تک جداره اتلاق می شود.پارتیشن فریم لس سازا دیزاین ، پارتیشنی تک جداره به ضخامت 4 سانتی متر می باشد که آلومینیوم آن با آلیاژ 6063 بسیار مرغوب و رنگ آنودایز و شیشه آن از جنس سکوریت سوپر کلییر 6-10 میلیمتر می باشد.

پارتیشن اداری با فریم آلومینیومی با دوام
پارتیشن شیشه ای
_

مشخصات آلومینیوم به کار رفته در پارتیشن آلومینیومی سازا دیزاین :

_

در میان آلیاژهای استاندارد، آلیاژ های آلومینیوم گروه 6000 خصوصا آلیاژ 6063 ، به دلیل دارا بودن ویژگی های اقتصادی و تکنیکی بیشترین کاربرد را دارند و مهم ترین و کاربردی ترین آلیاژ های این گروه آلیاژ 6063 و آلیاژ 6061 می باشد. این ویژگی های تکنیکی و اقتصادی عبارتند از :

  • دارا بودن قابلیت اکسترود پروفیل های پیچیده
  • عملیات حرارتی آسان
  • عملیات حرارتی آسان
  • هدایت الکتریکی مناسب و بالا
  • ویژگی های مکانیکی قابل قبول
  • در برابر خوردگی مقاوم و دارای قابلیت جوش پذیری
  • سطح با کیفیت

که این ویژگی ها با توجه به کاربرد های متنوع متفاوت است. کاربرد آلیاژ های گروه 6000 در ساخت در و پنجره ، قطعات اتومبیل ، مبدل های حرارتی ، درب های کرکره ای ، سازه های ساختمانی و تاسیسات و … می باشد. از ویژگی های مهم آلیاژ 6063 نرخ اکسترود پذیری بالای آن می باشد که برای تولید اشکال و مقاطع خیلی پیچیده بسیار کاربرد دارد. در واقع اکسترود پذیری به دلیل تاثیر گذار بودن در هزینه و بازدهی اکستروژن یک عامل بسیار مهم است و با بیشترین سرعت اکستروژن مشخص می شود. آلیاژ 6063 علاوه بر اکسترود پذیری بالا دارای قابلیت جوشکاری مطلوب ، مقاومت به خوردگی بسیار بالا و آنودایزینگ با کیفیت و همچنین قابلیت ماشین کاری می باشد. آلیاژ 6063 بصورت های مختلفی از جمله لوله ، میله، نرده ، قطعات معماری اکسترودی ، پروفیل های در و پنجره ، ورق های آلومینیومی مخصوص برای پوشش سقف ها ، کف کامیون ها و سقف های کاذب مورد استفاده  صنعتگران و تولید کنندگان قرار می گیرد.

پارتیشن اداری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *